logotype

Informacje o stronie

olive

Admin poleca:

Buttony
CSky
CSky

Teraz online:


Uczestnicy: 2
Goście: 1


Reklama


Oferta Reklamowa

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty reklamowej?

Poniżej znajdziesz informacje o sposobie zamawiania reklam,
cennik, opisy reklam z naszej oferty oraz formularz zamówienia.

Kategorie reklam w naszym serwisie:
Sposób zamawiania reklam:
  • Wybierz interesujaca Cię reklamę.
  • Zapłać podaną przy niej kwotę.
  • Gdy zapłacisz za reklamę, wypełnij formularz na dole tej strony
  • Podaj w nim informacje o wpłacie (numer konta i wpłacona kwota) oraz tresć reklamy.
  • Po podaniu wszystkich wymaganych informacji, wyślij zamówienie.
  • Reklama zostanie uruchomiona nie później niż następnego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty.
  • Ceny reklam podane w polskich złotych (PLN)

Uwaga! Zanim wykupisz reklamę, sprawdź, czy Twoja strona nie znajduje się na czarnej liście. Reklamy stron z tej listy nie będą realizowane.
Pakiety reklamowe

Reklamy

Mailing
Wiadomości e-mail są jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Wysyłane są do skrzynek mailowych wszystkich aktywnych użytkowników programu, zaś pozostali dostają je do wewnętrznej skrzynki pocztowej (inbox). Po otwarciu wiadomości adresat musi wejść na reklamowaną stronę i pozostać na niej przez określony czas. Wszyscy użytkownicy serwisu wyrazili zgodę na otrzymywanie maili reklamowych.

Płatne maile: Wiadomości e-mail w formie tekstowej lub html. Użytkownik aby otrzymać premię musi wejść na reklamowaną stronę i pozostać na niej przez określony czas. Maile do określonej liczby osób są wysyłane do wszystkich, jednak tylko wymieniona liczba użytkowników którzy pierwsi odbiorą wiadomość otrzyma wynagrodzenie. Pozostali mogą odwiedzić reklamowaną stronę bez premii.


Maile PTP: Płatne lub punktowe maile przeznaczone do promowania PTP. W treści maila dopuszczalny jest jedynie krótki opis reklamowanego programu lub baner. Adres reklamowanej strony musi być linkiem PTP. Może to być wiadomość tekstowa lub html, jednakże jedynymi dopuszczalnymi linkami w treści są adres banera oraz link PTP. Szczególnie polecane są do promowania PTP typu UV ze względu na dobrą zliczalność. Płatny link może być linkiem dowolnego polskiego lub zagranicznego PTP z wyjątkiem francuskich PTP (i innych działających na tym samym skrypcie). Może to być także link do strony typu affiliate page lub reflink programu który płaci użytkownikom za promowanie reflinków. Maile PTP sa mailami zbiorczymi - w jednej wiadomości wysyłanych jest kilka linków PTP. Jeśli zamówisz wysyłanie maila z linkiem PTP UV, to gwarantujemy że Twój link będzie jedynym promującym ten program w mailu, co gwarantuje maksymalną skuteczność. Na czas trwania reklam PTP UV użytkowników reklamy admina tych samych PTP zostają wstrzymane. Wiadmości e-mail wysyłane są codziennie aż do uzyskania określonej ilości kliknięć. Każdy użytkownik może kliknąć w ten sam link PTP nie wcześniej niż po 25 godzinach od poprzedniego kliknięcia. Wyjątkiem są maile do wszystkich, które są wysyłane tylko raz.


Mailing specjalny: Maile są wysyłane tylko na skrzynki mailowe użytkowników, nie da się ich odebrać na wewnętrznej skrzynce w programie. Wejścia w reklamowaną stronę są bez timera, ramek, referera.


Wejścia na stronę
Płatne kliki to skuteczna i tania promocja Twojej strony. Oferujemy gwarantowaną ilość odwiedzin. Jeden użytkownik na Twoją stronę może wejść tylko raz na 24h. Twój baner pojawi się w sekcji Płatnych klików (PTC) dostępnych po zalogowaniu w naszym programie. Preferowany rozmiar banera to 468x60 px lub mniejszy.

Płatne kliki: Wejścia na stronę premiowane są gotówką. Większa wartość kilka zwiększa czas pobytu na stronie oraz zainteresowanie użytkownika. Kliki sortowane są według wartości - im więcej warty klik, tym wyżej na stronie jest wyświetlany.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.


Kliki sieciowe:
Twoja strona będzie reklamowana w kilku serwisach równocześnie. Wejścia na stronę będą z różnych serwisów, jednak z zachowaniem zasady 1 adresu IP na 24 godziny. Nie musisz już wykupywać reklam w każdym serwisie osobno - wystarczy, że zrobisz to raz.
Ten rodzaj reklamy jest szczególnie polecany do promowania PTP, ponieważ zapewnia z jednej strony dużo klików, a z drugiej - maksymalną możliwą do uzyskania efektywność. Dodatkowo linki promujące PTP typu UV są wyświetlane po jednym dla każdego rodzaju PTP, dzięki czemu nikt nie traci kredytek z powodu innych reklam tego samego PTP.
Kliki sieciowe działają w następujących serwisach: Dukacik.com, ForsaPL.info, Carmenclick.com, Bogacz.info, 2zlote.info, FortunataPTR.pl, AdNet.biz.pl, Ekspon.com, Wizyt.eu


Konkursowe kliki:
Alternatywa dla płatnych klików. Wejścia na stronę premiowane są punktami, dodatkowo losowany jest bonus pomiędzy klikającymi. Punktowe linki o wartości 1 pkt służą wyłącznie do promocji linków PTP, stron typu affiliate pages oraz reflinków do stron płacących za promowanie reflinka.
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.


Mini zadania
Proste zadania wykonywane przez naszych użytkowników. Muszą być one możliwe do zrobienia od razu i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Typowe przykłady mini zadań: wyszukanie informacji na stronie, wyszukanie strony w wyszukiwarce, dodanie krótkiego komentarza, opinii lub ogłoszenia, kliknięcie w coś na stronie, zagłosowanie w plebiscycie. Niedopuszczalne są zadania wymagające rejestracji na jakiejś stronie lub podawania danych osobowych. W temacie zadania napisz dokładnie (najlepiej w punktach) co trzeba zrobić oraz w jaki sposób potwierdzić wykonanie.

Zadania bardzo proste: Krótkie i proste zadania do wykonania natychmiast. Na przykład wejście na stronę i znalezienie jakiejś informacji, wejście na stronę i kliknięcie w coś, zagłosowanie w prostym plebiscycie, polubienie na FB czy G+


Zadania proste: Przykłady: dodanie krótkiej opinii lub komentarza, napisanie krótkiego postu. Tutaj możesz również dodać zadania bardzo proste, jeśli chcesz dać użytkownikom większe wynagrodzenie lub zależy Ci na szybszym wykonaniu.


Zadania trudniejsze: Proste zadania wymagające od użytkownika użycia głowy zgodnie z jej przeznaczeniem, na przykład dodanie ogłoszenia, wystawienie konkretnej opinii, założenie sensownego tematu na forum.


Zadania trudne:


Zadania premium: Muszą spełniać warunki mini zadań, ale mogą wymagać posiadania specyficznych umiejętności lub narzędzi (np. sprzętu czy oprogramowania)


Pobieranie plików
Użytkownicy serwisu będą pobierać wskazany przez Ciebie plik. Weryfikacja pobrania dokonywać się będzie za pomocą kodu. W paczce do pobrania umieść plik o nazwie Kod, a w nim kod weryfikujący (do 20 znaków, tylko liczby i litery). Plik z kodem musi być zapisany w ogólnodostępnym formacie, tak aby jego otwarcie było możliwe za pomocą oprogramowania będącego standardowym wyposażeniem każdego komputera. Preferowane formaty pliku z kodem to txt, pdf, html. Paczka z kodem musi być możliwa do pobrania za darmo. Każdy użytkownik może pobrać plik tylko raz, chyba że zresetujesz pobrania.

Wyświetlenia banera (468x60 px)
Umieść swój baner reklamowy prowadzący do Twojej strony w naszym rotatorze. Banery są wyświetlane na wszystkich podstronach serwisu, w widocznych miejscach. Rozmiar banera: 468x60 px.

Baner w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Rotacja banera do określonej ilości wyświetleń. Skuteczność tej reklamy zależy głównie od samego banera


Baner w rotatorze przez określony czas: Twój baner będzie wyświetlany na przemian z innymi banerami w rotatorze przez określony czas.


Baner w rotatorze do uzyskania określonej liczby kliknięć: Twój baner będzie wyświetlany w rotatorze aż do uzyskania określonej liczby kliknięć. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy - nikt nie namawia użytkowników do klikania w banery wyświetlane w rotatorze, masz więc gwarancję, że na reklamowaną przez Ciebie stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane.


Wyświetlenia linku tekstowego
Twój link tekstowy będzie wyświetlany na wszystkich podstronach serwisu.

Link w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Twój link będzie wyświetlany w rotatorze linków na wszystkich podstronach serwisu, aż do uzyskania wymaganej ilości wyświetleń.


Link w rotatorze przez określony czas: Twój link będzie wyświetlany w rotatorze na przemian z innymi linkami przez określony czas.


Link w rotatorze do uzyskania określonej liczby kliknięć: Twój link będzie wyświetlany na wszystkich podstronach serwisu aż do uzyskania określonej liczby kliknięć. Nikt nie zachęca użytkowników do klikania w linki z rotatora, więc masz gwarancję, że na Twoją stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane.


Wyświetlenia buttonu (120x60 px)
Wyświetlenia Twojego buttonu (mały banerek o rozmiarach 120x60px) na każdej podstronie 2zlote.info po lewej.
Uwaga! Jeśli obrazek będzie większy niż 120x60px, to zostanie on automatycznie przeskalowany do tego rozmiaru.

Button w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Twój button będzie wyświetlany aż do osiągnięcia określonej liczby wyświetleń. Skuteczność tego rodzaju reklamy zależy głównie od samego buttonu.


Button w rotatorze przez określony czas: Twój button będzie wyświetlany na przemian z innymi buttonami w rotatorze przez określony czas. Skuteczność tej reklamy zależy przede wszystkim od samego buttonu.


Button w rotatorze do uzyskania określonej liczby kliknięć: Twój button będzie wyświetlany w rotatorze aż do uzyskania określonej liczby kliknięć. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy - nikt nie namawia użytkowników do klikania w buttony wyświetlane w rotatorze, masz więc gwarancję, że na reklamowaną przez Ciebie stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane.


Wyświetlenia strony w autosurfie
Twoja strona będzie wyświetlana w autosurfie. Wyświetlenie następuje automatycznie na komputerze użytkownika, użytkownik nie musi oglądać strony.

surf.3ziko.pl: Twoja strona będzie wyświetlana w autosurfie surf.3ziko.pl aż do uzyskania limitu wyświetleń.
* Reklamy oznaczone gwiazdką pozwalają na wybór grupy docelowej. Cena jest obliczana po dokonaniu wyboru.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Kliknij po grosz!